Виберіть розділ
Вибране
 • Україна та ЄС готуються підписати меморандум на 97 млн євро для підтримки децентралізації
  Україна та ЄС готуються підписати меморандум на 97 млн євро…
 • Будемо щасливі у Щасливому і у всій Україні
  18 березня відзначали День щастя у Щасливському НВК «Це свято…
  Читати більше...
 • Громадська рада: пенсійні виплати та розвиток культури
  Про пенсійне забезпечення та розвиток культури йшлося на засіданні Громадської…
  Читати більше...
Пошук на сайті
Наші опитування
Що необхідно для благоустрою району?
 
Що б Ви хотіли більше бачити на нашому сайті
 
Перейменування вулиць сіл Щасливе та Проліски
 

У Рогозові відкрито виставку художниці Марини Соченко

У Рогозівській загальноосвітній школі відкрито виставку картин відомої української художниці, громадської діячки, викладача Національної академії образотворчого мистецтва та архітектури Марини Соченко.

На відкритті були присутні Рогозівський сільський голова Іван Овсієнко, заступник директора школи Ніна Кубрак, учителі, учні, небайдужі мешканці села. Для участі в події прибули також чоловік, син і сестра художниці, її колеги і друзі з Києва й Борисполя.

Декілька десятків робіт, які привезла Марина Соченко на виставку, тематично можна поділити на групи. Перша -- присвячена видатним діячам української культури та історії: Тарасу Шевченку, Івану Черпаку, Василю Стусу, Надії Савченко.

Друга група картин зображує Героїв Революції Гідності. Серед них переважають виконані художницею на Майдані портрети її активних учасників, а також воїнів, які захищали Україну в АТО. На особливу увагу заслуговують портрети оборонців Донецького аеропорту.

Детальніше...

На Київщині відкриють сучасні травмоцентри

У Київській області планують запровадити пілотний проект реорганізації допомоги постраждалим з травмами, в рамках якого будуть організовані притрасові травмоцентри.

В Міністерстві охорони здоров’я відбулася нарада, присвячена обговоренню питань приведення ортопедо-травматологічної допомоги постраждалим від травм до сучасних стандартів шляхом створення притрасових травматологічних лікарень. Це важливе питання для країни, оскільки травми після ДТП чи нещасних випадків є однією з найбільш частих причин летальних випадків, інвалідності та втрати працездатності громадян. Впровадження даного проекту допоможе вирішити проблему рятування життя постраждалих з політравмами максимально ефективно – в області будуть сформовані сучасні травмоцентри.

Проект розроблений за ініціативою Міністерства охорони здоров’я, Департаменту охорони здоров’я Київської облдержадміністрації, Київської обласної лікарні, головного позаштатного спеціаліста МОЗ із спеціальності «Ортопедія і травматологія», заступника директора ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМН України» Сергія Страфуна та народного депутата, заступника голови Комітету ВР з питань охорони здоров’я Ірини Сисоєнко.

Детальніше...

Платниками Бориспільщини до зведеного бюджету перераховано 51,8 млн. грн.

Так, до Державного бюджету Бориспільською ОДПІ ГУ ДФС у Київській області мобілізовано 89,3 млн. грн., що на 19,0 млн. грн. більше ніж за відповідний період 2015 року.

Податку на додану вартість мобілізовано 51,3 млн. грн., що більше  на1,6 млн. грн. минулорічних показників, податку на прибуток – 7,5 млн. гривень.

До місцевих бюджетів за 2016 рік платниками перераховано 102,3 млн. грн.,  що на 32,8 млн. грн. більше за відповідний період минулого року.

Бориспільська ОДПІ ГУ ДФС у Київській області

Детальніше...

Посвята Великому Кобзареві

У роковини пам’яті Тараса Григоровича Шевченка у Старинській ЗОШ І-ІІІ ступенів учнями 3 класу (класовод Форостянко Л. В.) проведено виховну справу «Шевченко – України син».

До тематично оформленої актової зали завітали юні читці поезії 1-2, 4 та 7 класів. Школярі розповідали про дитячі роки поета, читали улюблені вірші, виконували пісні: «Тече вода з-під явора», «Зоре моя вечірняя», «Кобзарева Слава», танцювали, а з екрану на дітей дивився Тарас й усміхався молодому поколінню України, яке народилися в «сім’ї вольній, новій». Музичний супровід заходу, пісні та танцювальні композиції, ілюстрації до творів створили атмосферу літературно-художнього занурення в поезію Шевченка. Найбільш майстерним визнано читання Ткаченко Анастасії «Сонце гріє. Вітер віє…» (уривок з вірша «На вічну пам'ять Котляревському»), Хмелюк Ірини «Мені тринадцятий минало», Бойко Дарини «Садок вишневий коло хати».

Велична творчість митця, неперевершений талант поета і художника проростають в душах дитячих любов’ю до України та світлою пам’яттю про Великого Кобзаря.

Детальніше...

З початку року на Київщині зареєстровано більше 2 тис. нових суб’єктів господарської діяльності

Станом на 1 березня на обліку територіальних органів ГУ ДФС у Київській області перебуває понад 159 тис. платників податків, з них, 59,7 тис. юридичних осіб, та майже 100 тис. фізичних осіб.

Протягом січня-лютого кількість новостворених суб’єктів господарської діяльності збільшилась на 176 осіб, в порівнянні з відповідним періодом минулого року.

Також за два місяці зареєстровано: 13,4 тис. платників податку на додану вартість; понад 177 тис. платників єдиного соціального внеску, з них 57,4 тис. юридичних осіб та 119,7 фізичних осіб.

Протягом лютого у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків зареєстровано 48 осіб, з них 40 іноземців.

ГУ ДФС у Київській області 

Детальніше...
Початок Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>
Сторінка 4 з 134
Радіопередачі
Календар публікацій
березня 2016
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Корисні посилання

Телефони довіри

Урядова гаряча лінія

0-800-507-309

Київської ОДА

044-286-85-54

044-286-17-48

Відділ звернень громадян

Київської ОДА

044-286-84-11