Виберіть розділ
Вибране
 • Відбудеться сесія районної ради
  31 березня 2016 року об 11- й годині у великій…
 • У Щасливому закладено капсулу під будівництво житла для учасників Антитерористичної операції
  У селі Щасливе відбулася церемонія закладання капсули під будівництво житлового…
 • Співвласники багатоквартирних будинків самі вирішуватимуть, хто і на яких засадах управлятиме їхнім майном
  Про це сказала начальник Управління житлової політики Департаменту систем життєзабезпечення…
  Читати більше...
Пошук на сайті
Наші опитування
Що необхідно для благоустрою району?
 
Що б Ви хотіли більше бачити на нашому сайті
 
Перейменування вулиць сіл Щасливе та Проліски
 

Круглий стіл: Атестація керівних кадрів Бориспільського району

Днями  у Рогозівській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся інтерактивний круглий стіл для 17 керівників навчальних закладів, які атестуються, представників районної атестаційної комісії з теми «Програма розвитку навчального закладу у світлі реформування освіти». Модераторами заходу Йовбаком Ю.Ю., директором Щасливського НВК, та Чигрин Т.В., методистом РМК, створено комунікаційну канву з питань моделювання програми розвитку навчального закладу у період змін, напрямів освітнього менеджменту, організації навчально-виховного середовища. Практичний психолог-методист Смотрін В.О. провів діагностичне анкетування. З презентації Програми розвитку Рогозівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Харченко Л.М. та Кубрак Н.В., заступники директора, розпочали дискусійне обговорення проблем реформування освіти.

Йовбак Ю.Ю. окреслив питання щодо ефективності (нинішньої) та прогнозування системи оцінювання якості освіти, місії школи. Тригуб І.А., заступник з НВР Щасливського НВК надала керівникам методичні рекомендації щодо створення Програми розвитку навчального закладу. Керівникам було запропоноване моделювання навчальних округів.

З питання перспективи структури шкіл у складі громад, ролі місцевих органів управління, збереження базових освітніх досягнень району дискутували керівники  навчальних закладів та Кравцов В.І., завідувач РМК, Сьомак С.П., голова районної організації профспілки освітян, Макаренко В.В., методист РМК. В обговоренні та прикладах управлінської діяльності взяли участь Левун В.В., директор Мартусівського НВО (з питання наступності дошкільної та початкової освіти), Форостовський А.М., директор, Ганчарюк Н.І., заступник директора з НВР Головурівської ЗОШ (з питань кадрового менеджменту), Єлькова Г.Р., завідувач ДНЗ «Їжачок» с.Велика Олександрівка та Угро В.М., завідувач ДНЗ «Веселка» с.Іванків, Коваленко Т.М., завідувач ДНЗ «Іскорка» с.Сошників (фактори, які визначають успішність ДНЗ), Микитюк О.О., заступник з ВР Щасливського НВК, Бабич О.М., заступник з ВР Ревнівської ЗОШ (проекти національно-патріотичної діяльності школи як фактор розвитку громади).

Учасниками круглого столу вироблено рекомендації та надано пропозиції щодо включення до програм розвитку ЗНЗ:

Детальніше...

Владислав БАЙЧАС: «Медична допомога населенню повинна бути оперативною і якісною»

Кому через якусь біду доводилося викликати «швидку» допомогу, той знає, як катастрофічно довго тривають хвилини її очікування. Часто від того, як швидко приїде допомога, залежить життя людини. І ось нарешті справа зрушила з місця — почала реалізовуватися медична реформа. Зрозуміло, що створення нової системи в старих установах, з автомобілями, які вийшли з експлуатації ще минулого століття — справа нелегка, але вже є певні зрушення. Про це і про те, як наблизити екстрену медичну допомогу до пацієнта, який її потребує, розмова з головою Бориспільської районної ради Владиславом Байчасом.

— Владиславе Михайловичу, у вищих владних кабінетах нам твердять: основною метою  модернізації системи охорони здоров’я має бути дотримання права  українця на отримання якісних медичних послуг. Тож чи відповідає існуюча система охорони здоров’я потребам громадян і пацієнтів?

— Людина відчуває свою захищеність, перш за все, тоді, коли захворіє і має змогу отримати своєчасну і кваліфіковану медичну допомогу. Проте нині, на п’ятому році медичної реформи, цього не скажеш. Так воно уже ведеться, що зі старим розлучатися тяжко і нове прийняти важко. А наміри в ініціаторів медичної реформи були спрямовані на поліпшення здоров’я населення, забезпечення рівного й справедливого доступу усіх громадян до медичних послуг належної якості. Тож колишню «швидку допомогу» було реорганізовано у «невідкладну» та ще створено нову службу — філію «Бориспільської станції екстреної медичної допомоги», що підпорядкована Київському обласному центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Люди мають знати, що невідкладну допомогу слід чекати тоді, коли відсутня безпосередня загроза життю людини та термінова госпіталізація не потрібна. А екстрена  приїде тоді, коли життю людини загрожує небезпека та потрібна екстрена медична допомога.

Детальніше...

«Барви…» співали для жінок Бориспільщини

Напередодні  8-го Березня у залі райради усе жіноцтво Бориспільщини пісенними дарунками здоровив ансамбль «Барви України» під керівництвом заслужених працівників культури України Жанни та Юрія Бурчаків. За святковим настроєм до райцентру з’їхалися, зійшлися шанувальники «Барв…», аби насолодитися піснею, увібрати оту енергетику, без якої  свято не мало б такого колориту. Віншували прекрасну половину людства очільники району – перший заступник голови РДА  Володимир Солдатенко, заступник голови райради Іван Недогибченко, радник голови райради Ольга Малишевська. Аби вкотре здивувати глядачів, цього разу «Барви…» збагатили свій репертуар новими творами. І їм, як завжди, це  вдалося. Сила народної пісні дозволила на якусь мить забути про втому і негаразди, відчути себе її частинкою. А це найвища оцінка майстерності артистів, якої вчать скромні і такі талановиті музиканти! Квіти від керівників району, колег, давніх друзів, прихильників пісенної творчості, як вдячність, як захоплення, тримали в руках віртуози Бориспільщини.

Детальніше...

Робота для сильних духом

Сьогодні завдяки мужності та самовідданості українських військових авторитет і престиж армії зріс до небувалих висот. Нині бути військовослужбовцем не просто почесно, а й досить вигідно.

Про переваги та перспективи контрактної служби у Збройних силах України «ТС» розповіли військовий комісар Бориспільського об’єднаного міського військового комісаріату Володимир Мойсеєнко, його заступник Андрій Гребенюк, відповідальний виконавець військового комісаріату Володимир Пшенишний та провідний спеціаліст військкомату Антоніна Штефуник.

За даними Бориспільського ОМВК, на військову службу за контрактом приймаються громадяни України віком від 18 до 60 років, у хорошій фізичній формі та без протипоказань від лікарських комісій. До армії приймаються й жінки, які відповідають вимогам проходження військової служби та придатні за станом здоров’я.

Кожному військовослужбовцю держава гарантує щомісячне грошове забезпечення: солдатські посади – від 7098 грн, сержантські – від 8500 грн, командир взводу – від 9083 грн, командир роти – від 10002 грн, командир батальйону – близько 12084 грн. Такі ж виплати передбачаються і на відпустку (допомога на оздоровлення). До всього, існують й інші додаткові грошові виплати, серед яких підйомна допомога, матеріальна допомога для вирішення соціальних питань тощо. Надається щорічна відпустка від 30 днів, яка зростає зі збільшенням вислуги.

Вступаючи на контрактну службу, кожен військовий має право вільно обирати місце та умови служби по всій Україні. При зміні місця проживання військовослужбовця на нове місце служби виплачується грошова допомога у розмірі 100% місячного фінансового забезпечення та 50% на кожного члена сім’ї грошової компенсації при виконанні задач у польових (екстремальних) умовах служби.

Детальніше...

Щиро вітаю Вас зі святом весни, любові та краси!

1dВи - жінки берете активну участь у всіх сферах життя, вносите неоціненний вклад у соціально-економічний розвиток нашого району. Ваша енергія додає нам нові сили, допомагає стати кращими, добрішими, впевненішими в собі.  Важко уявити наше життя без вас – красивих, розумних і мудрих.

Щедро зичу Вам міцного здоров’я і довголіття, щастя і достатку. Нехай кожен Ваш день буде сонячним і радісним, нехай довкола Вас панують любов і гармонія. Будьте завжди усміхнені, сповнені надій та оптимізму. Нехай у Ваших оселях завжди лунає дитячий сміх, панує злагода і любов. Мирного всім неба!

Голова Бориспільської районної ради Владислав Байчас

Початок Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>
Сторінка 8 з 137
Календар публікацій
березня 2016
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Корисні посилання

Телефони довіри

Урядова гаряча лінія

0-800-507-309

Київської ОДА

044-286-85-54

044-286-17-48

Відділ звернень громадян

Київської ОДА

044-286-84-11