Виберіть розділ
Вибране
 • Відбудеться сесія районної ради
  31 березня 2016 року об 11- й годині у великій…
 • У Щасливому закладено капсулу під будівництво житла для учасників Антитерористичної операції
  У селі Щасливе відбулася церемонія закладання капсули під будівництво житлового…
 • Співвласники багатоквартирних будинків самі вирішуватимуть, хто і на яких засадах управлятиме їхнім майном
  Про це сказала начальник Управління житлової політики Департаменту систем життєзабезпечення…
  Читати більше...
Пошук на сайті
Наші опитування
Що необхідно для благоустрою району?
 
Що б Ви хотіли більше бачити на нашому сайті
 
Перейменування вулиць сіл Щасливе та Проліски
 

У районі проведено зустріч з платниками єдиного податку

«Єдиний податок – це податок, який перераховують до місцевих бюджетів фізичні та юридичні особи, які обрали спрощену систему. Ми постійно спостерігаємо позитивну динаміку щодо зростання єдиного податку. Так, з початку року платниками Бориспільщини перераховано до бюджету єдиного податку 3,3 млн. грн., що на 0,06 млн. грн. більше, ніж за відповідний період минулого року», повідомив начальник Бориспільської ОДПІ Володимир Свириденко під час зустрічі із суб‘єктами господарювання.

За словами керівника інспекції для підприємців першої та другої груп ставка єдиного податку визначається у відсотках від розміру мінімальної заробітної плати затвердженої на 01 січня 2016 року.

Також, очільник податкової поінформував про податкове законодавство, яке стосуються платників єдиного податку, зокрема, зазначив, що платники І групи – ФОП, які не використовують працю найманих осіб, здійснюють виключно торгівлю на ринках або надають побутові послуги населенню та обсяг доходу яких, не може перевищувати 300 тис гривень.

Детальніше...

Децентралізація – шлях до розвитку самоврядування

Першого  березня за ініціативи Київської обласної ради відбудеться Форум «Децентралізація – шлях до розвитку самоврядування», присвячений протидії корупції.

Під час заходу буде обговорено проблемні  питання децентралізації не лише Київщини, а й України загалом, а також ітиметься про конкретні кроки протидії корупції, розглянуто механізми і заходи, які реально дозволять змінити ситуацію на краще.

У роботі форуму візьмуть участь:

генеральний секретар Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи Андрес Кіфер;

директор офісу внутрішнього аудиту, експерт Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи Максиміліан Тішлер;

програмний менеджер регіонального розвитку Представництва Європейської Комісії в Україні Домінік Паппенхайм;

керівник Спеціалізованої антикорупційної  прокуратури України Назар Холодницький;

екс-глава СБУ, голова громадської організації «Антикорупційний рух» Валентин Наливайченко;

голова Київської обласної ради Ганна Старикова;

представники посольств держав Європейського Союзу;

сільські та селищні голови, мери міст, очільники місцевих рад Київської області.

Під час заходу представниками Міжнародного республіканського інституту «IRI» (США) буде презентовано соціологічне дослідження щодо проблеми корупції в Україні.

Детальніше...

Директори шкіл району взяли участь в обласному семінарі

25-26 лютого 2016 року в КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» відбувся семінар-тренінг у рамках українсько-американського освітнього проекту «Розвиток толерантності у закладах освіти Київської області»

25-26 лютого 2016 року 25 директорів шкіл Київської області навчалися на дводенному тренінгу з метою підвищення обізнаності про проблему толерантності в школах. З вітальними словами до учасників проекту звернулися Осадчий Іван Григорович, ректор академії, доктор педагогічних наук, Нетелі Ханлет, волонтер Корпусу Миру США в Україні та Крупа Альона Валеріївна, завідувач відділу міжнародних освітніх програм.

Тренінги проводили підготовлені тренери – співробітники академії: Панченко Тетяна Леонідівна, завідувач відділу практичної психології і соціальної роботи, кандидат психологічних наук; Вихрестенко Жанна Володимирівна, завідувач лабораторії сімейної освіти;  Добиш Юлія Юріївна,  методист відділу міжнародних освітніх програм; Багдасарова Людмила Віталіївна, завідувач лабораторії соціального супроводу сім`ї; Рибитва Галина Володимирівна, завідувач відділу роботи з обдарованими дітьми.

Учасниками семінару стали Кравцова Лариса Євгеніївна, лиректор Кіровської ЗОШ та Давиденко Ігор Іванович, директор Великоолександрівської ЗОШ.

Детальніше...

Доброчинність не має кордонів

Восени минулого року разом із Народною академічною хоровою капелою імені Павла Чубинського я відвідала Швецію. Важко сказати, що більше вразило, – сама високорозвинена європейська країна чи знайомство з нашою землячкою, українкою, яка у Швеції проживає вже 16 років, – Аллою Корніловою-Валлін.

Кажуть, нашого цвіту – по всьому світу. Нині дуже багато українців проживає за межами своєї країни. Одні просто працюють, заробляють гроші, що дає їм змогу достойно жити. Та для інших цього замало. Їх душа цим не заспокоюється. Вона болить за Україну, за її народ. І людина з такою душею присвячує своє життя доброчинності. Серед активних, патріотично налаштованих українців і наша пані Алла.

Як цій жінці личить слово «пані»! Вона справді – шляхетна, красива, розумна, інтелігентна й ерудована. Скрізь, де бували, вона гарною шведською мовою представляла наш колектив, була перекладачем, відчувалося, що там, за морями, серед чужих людей, ця жінка змогла стати своєю. Це викликало гордість, бо завдяки ставленню до неї так само сприймали і нас – відкритими, щирими, доброзичливими і людяними.

Детальніше...

Гнідинські волейболісти – перші!

Днями в спортзалі Іванківської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся турнір з волейболу серед чоловічих команд “Кубок Григорія Білима”.

Відділ молоді та спорту Бориспільської РДА спільно з районною ДЮСШ започаткував ці змагання на честь Почесного громадянина Бориспільського району Григорія Тимофійовича Білима – людини, яка протягом багатьох десятиліть піклувалась про розвиток фізкультури і спорту на Бориспільщині, і зараз, в свої 74 роки, продовжує тренувати юних спортсменів-волейболістів та особисто бере активну участь в змаганнях.

В іграх за Кубок взяли участь чотири команди, які за коловою системою визначили переможця. Ним стала команда с. Гнідин. Вони перемогли всіх своїх суперників і в нагороду отримали з рук Григорія Тимофійовича головний приз. Друге місце дісталось господарям майданчика – команді с. Іванків, третє – у команди с. Гора. Четверте місце посіла молода команда сіл Кірове і Лебедин.

Детальніше...
Початок Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>
Сторінка 10 з 137
Календар публікацій
березня 2016
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Корисні посилання

Телефони довіри

Урядова гаряча лінія

0-800-507-309

Київської ОДА

044-286-85-54

044-286-17-48

Відділ звернень громадян

Київської ОДА

044-286-84-11